mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Znova úspešný 15. ročník PREŠOV OPEN 2017 pre náš klub TKD GE-BAEK Prešov.

POtlač trička zadná strana PO 2017-1Vážení priatelia Taekwon-Da ITF tak 15. Ročník Prešov Open nám dnes v poobedňajších hodinách skončil. Aj tento rok sa nášmu klubu podarilo usporiadať jedno kvalitné medzinárodné podujatie kde si zmeralo svoje sily vyše 250 športovcov zo 7 krajín Európy. Poľska Slovinska Bulharska Rakúska Rumunska našich bratov z Česka a samozrejme z domáceho Slovenska v štyroch disciplínach kórejského bojového umenia Taekwon Do. Domáci klub ŠK TKD Ge – Baek Prešov vybojoval v nabitej konkurencii 13 zlatých, 10 strieborných a 15 bronzových medailí, cenu za tretí najlepší klub v počte získaných medailí z celkovo 18 zúčastnených klubov. Navyše Jakub Tomáš získal cenu za najlepšieho seniora Prešov Open 2017.  Moje veľké poďakovanie patrí všetkým tým rodičom, cvičencom a priateľom Taekwon – Da ktorí nám svojim aktívnym prístupom pomohli zorganizovať toto športové podujatie. Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem………….Aby sme nezabudli na súťažiacich z nášho klubu aj tím vďaka za predvedené výkony a dosiahnuté výsledky boli ste super!!!!!!!!!…..jeden postreh odhodlania v sparringu Tomás Kordovan pri svojom víťaznom zápase bojoval tak srdnato že len pár sekúnd pred jeho ukončením po vzájomnom kontakte so súperom spadol a utrpel zlomeninu ruky. To mu zabránilo aby postúpil ďalej do finálového zápasu a musel sa uspokojiť s tretím miestom.. Tabuľka s celkovými výsledkami a umiestnením jednotlivých tímov sa nachádza viď. nižšie…… Celkové umiestnenie kubovVýsledky PO 2017 GE-BAEK.