mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

WANNADO Festival ŠPORTU Prešov 10.09.2022

FB_IMG_1662888998447FB_IMG_1662883343966Dňa 10.09.2022 sa výber členov Športového klubu Taekwon-Do GE-BAEK Prešov zúčastnil na WANNADO Festivale ŠPORTU, ktorý sa konal v areáli Fakulty Športu prešovskej univerzity v Prešove. Išlo o deň plný nielen športu, ale aj zábavy pre celú rodinu. Súčasťou celodenného programu, ktorý začínal od 10.00h. a trval do 18.00h. bola aj prezentácia  tam zúčastnených klubov, ktoré v rámci prezentácie mohli prípadným záujemcom predviesť niečo zo svojho umenia. Samotné deti, ale aj dospelí si mohli s členmi nášho klubu vyskúšať zopár jednoduchých pohybov, úderov, kopov a ďalších techník Taekwon-Da ITF. Súčasťou prezentácie jednotlivých klubov bola aj názorná ukážka z reálneho tréningového procesu, kde sme na pripravenom pódiu prítomným návštevníkom predviedli ukážky všetkých 5 disciplín Taekwon- Da ITF. Vzhľadom k tomu, že v doobedňajších hodinách  nám počasie veľmi neprialo museli členovia nášho klubu z dôvodu obmedzených veľkostných pomerov pódia upraviť jednotlivé časti vystúpenia prípadne niektoré ukážky vypustili. Aj napriek tomu naše vystúpenie a celková prezentácia klubu vo vopred pripravenom stánku upútala pozornosť tam prítomných návštevníkov a v samotnom závere predmetného podujatia boli klubom udeľované finančné poukážky za celkovú prezentáciu klubu na predmetnom podujatí.  Po celkovom zrátaní hlasujúcich návštevníkov bola zástupcami organizátora v spolupráci zo zástupcami mesta Prešov a Prešovského Samosprávneho kraja  odovzdaná finančná poukážka vo výške 300.- Eur, kde sme boli ocenený, ako najlepšie hodnotený klub predmetného podujatia. Všetkým členom nášho klubu, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomohli svojou účasťou na predmetnom podujatí, aj keď nás len na festivale podporovali  svojou prítomnosťou týmto patrí naša vďaka vedenie klubu.