mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Výsledky 2. kolo Slovenská liga TKD PONTE Smolenice 9.04.2022

taekwondo_logoV priebehu druhej aprílovej soboty dňa  9.04.2022 sa konalo 2. kolo súťaže Slovenská liga Taekwon – Do ITF PONTE. Súťaž bola organizovaná ŠK Drako Smolenice pod hlavičkou Slovenského zväzu TKD ITF a uskutočnila sa v telocvični ZŠ Smolenice na ul. Komenského č. 3. Súťažilo sa rovnako, ako u nás v Prešove vo všetkých štyroch súťažných disciplínach (súborné cvičenia, športový zápas, prerážacie techniky a špeciálne techniky) v kategóriách žiaci-čky do  8 rokov, ml. žiaci-čky do 10 rokov, starší  žiaci-čky do 13 rokov, juniori-ky, seniory-ky. Dvanásťčlenná výprava súťažiacich z  nášho klubu doplnená o troch rozhodcov vybojovala celkom 29 cenných kovov. Z toho boli 2 bronzové, 15 strieborných a 12 zlatých medailí. Okrem medailí boli organizátorom vyhodnocované a odovzdávané aj individuálne ocenenia za najlepších jednotlivcov v príslušných vekových kategóriách zo štyroch súťažných disciplín. Ela Skirková získala pohár v kategórii najlepšia žiačka do 13r. Zo strany vedenia klubu všetkým členom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a zároveň im blahoželáme k zisku cenných kovov. Zvlášť chceme zablahoželať aj naším šiestim súťažiacim – začiatočníkom z ktorých sa niektorí prvý respektíve druhý krát postavili na súťažné tatami a ochutnali pocit súťaženia. Veríme, že ich tieto úspechy povzbudili a motivovali nielen do ďalšieho cvičenia ale aj do ďalšieho súťaženia.