mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

VSE CITY RUN Prešov 2017

VSE City RUNVSE CITY RUN ŠPORTOVÉ KLUBY v PO

Takže vážení členovia GE-BAEK Prešov dátum 11.5.2017 sa blíži a s ním aj VSE City RUN Prešov všetci povinná účasť na tejto akcii. Už sme o tom rozprávali minulý mesiac. Na druhý pokus sa to dúfam podarí…… Prídem Vás tam skontrolovať. Štart je o 17.00 hod. na Hlavnej ulici pri PKO v Prešove. Kedže sme neposlali hromadnú prihlášku na ktorú je potrebných min 20 osôb tak registrácia prebehne osobitne a preto je dobré prísť na miesto cca 60 min vopred. So sebou si priniesť aspoň tričká aby sme sa zviditeľnili ako klub. Je to benefičný projekt s heslom ” Vyhráva jeden pomáha každý” takže stačí bežať v ľahkom tempe….Štartovné je symbolické 1 Eur deti a mládež a 3 Eur dospelá osoba. Venujte tomuto oznamu prosím patričnú pozornosť…….VSE CITY RUN_ŠPORTOVÉ KLUBY_POProgram_PO. Takže máme úspešnú účasť členov nášho klubu na VSE CITY RUN Prešov 2017 za sebou. Aj my sme svojou účasťou na tejto charitatívnej akcii pomohli dobrej veci a podporili zdravotne hendikepované osoby pre ktorých sa celá táto super akcia organizovala.  Na tejto akcii boli členov nášho klubu podporiť aj niektorí z rodičov. Teším sa z ich záujmu o našich športovcov aj o túto akciu. Ďakujem všetkým členom nášho klubu aj rodičom, že podporili túto super akciu……