mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

VÍKEND PLNÝ ŠPORTU s DECATHLONOM 8 – 9.9.2019 v Prešove

1ŠPORTUJTE S DECATHLONOM

September, mesiac návratu do školských lavíc, no zároveň i obdobie, kedy deti po dvojmesačnom oddychu opäť nastúpia na tréningy svojho obľúbeného, či vysnívaného ŠPORTU. Decathlon si v spolupráci s rôznymi lokálnymi klubmi pripravil športové podujatie pod názvom Vitalsport. Už po tretí rok si môžete zadarmo vyskúšať množstvo športov na jednom veľkom športovisku. Príďte a nájdite si celá rodina šport, ktorý vám dokonale sadne! Podujatie sa uskutoční na každej predajni Decathlon na Slovensku, a to v Bratislave (Bory, Pharos, Eurovea), Trnave, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, i v Košiciach. Minulý rok sa Vitalsportu zúčastnilo niečo cez 13 000 NÁVŠTEVNÍKOV.

Medzi vybranými športmi, ktoré boli spoločnosťou DECATHLON s prevádzkou v Prešove oslovené patril aj náš ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV. Návštevníci Decathlonu a to nie len ti najmenší, ale aj ich rodičia si mohli dnes vyskúšať niečo málo z kórejského bojového umenia Taekwon-Do ITF. Pod vedením našich skúsených trénerov Marcela Petra, Veroniky Balažovej a vybraných členov nášho klubu (Jakub Tomáš, Samuel Olejár, David Trochan, Diana Obcovičová, Richard Novák a Ľubomír Vrábeľ) si vyskúšali ako to chodí na tréningu v našom klube.

 

ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV deň plný športu s DECATHLONOM deň druhý 8.9.2019.

Dnes sa nám počasie umúdrilo a nakoniec bol z toho krásny slnečný nedeľný deň, ktorý využilo mnoho detí spolu s rodičmi na návštevu tejto skvelej akcie a tak sa členovia nášho klubu počas dnešného dňa od 10.00 až do jeho ukončenia do 18.00 hod. poriadne zapotili pri cvičení s deťmi ktoré navštívili stánok vyhradený pre Taekwondistov z ŠK GE-BAEK PREŠOV. Na tejto vynikajúcej akcií sa v našom stánku vystriedali deti rôznych vekových kategórií od tých najmenších 3 ročných.