mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

VIII. ročník Myghtyfist Taekwon – Do ITF Eagls Cup, MONOR Maďarsko, Rezultáty zo súťaže !

Eagls  Cup 2020V dňoch 21.-22.9.2019 sa v maďarskom meste MONOR uskutoční v poradí ôsmy ročník  Myghtyfist Taekwon – Do ITF Eagls Cup.  Ide o prvú tohto ročnú medzinárodnú súťaž v Taekwon – Do ITF detí, kadetov, juniorov, seniorov v jednotlivcov aj tímových súťažiach. Na tejto prestížnej  medzinárodnej súťaži nemôžu chýbať ani členovia nášho klubu. Na tomto turnaji si súťažiaci zmerajú svoje sily, zručnosti  schopnosti v disciplínach Taekwon – Da ITF: športový boj, súborné cvičenia, prerážacie techniky a špeciálne techniky deti, kadetov, juniorov a seniorov. Za ŠK TKD GE-BAEK Prešov budú farby mesta Prešov metropoly Šariša hájiť : Jakub Klučiar, Samuel Janko, Stanislav Szecszody, Samuel Karniš, Alžbetka Klučiarová, Karolína Lenharthová, Teresa Kručayová,Hanka Skirková, Ella Skirková, Laura Gutisová, Dominik Saviolli, Diana Obcovičová, Lenka Palaščáková, Ľubomír Vrábeľ, David Trochan, Jakub Tomáš a trénerská dvojica Veronika Balážová a Marcel Petro. Odchod na súťaž je už v piatok o 16.00 hod z parkoviska pred OD NAY.  Takže v sobotu všetci držte naším súťažiacim všetkých desať a oni pôjdu na plné bomby !!!!! GE-BAEK.REZULTÁTY z VIII. ročníka Myghtyfist Taekwon – DO ITF Eagls Cup. Počas uplynulého víkendu bojovali členovia ŠK GE- BAEK Prešov na medzinárodnej súťaži, kde sa v jednotlivých kategóriách zišla silná konkurencia vyše 500 súťažiacich zo 40 klubov a  9 krajín. Ani v tejto silnej konkurencii sa členovia nášho klubu nestratili a v jednotlivých kategóriách sa so svojimi súpermi o cenné kovy riadne popasovali. Celkovo naši borci pre metropolu Šariša vybojovali 17 cenných kovov. Z toho 5 zlatých, 7 strieborných a 5 bronzových medailí. Medzi najúspešnejších patrila seniorka Lenka Palaščaková, ktorá si vyskákala a vykopala zlatú medailu v špeciálnych technikách a striebornú medailu v súborných cvičeniach do IV. danu. Senior Jakub Tomáš si vybojoval zlatú medailu v športovom boji a striebornú medailu v súborných cvičeniach do II danu. Juniorka Diana Obcovičová vybojovala zlatú medailu v súborných cvičeniach do II. danu a striebornú medailu v športovom boji. Kadetka Teresa Kručayová získala zlatú medailu v súborných cvičeniach a striebornú medailu v športovom boji. Ďalšie cenné kovy pre náš klub vybojovali Ľubomír Vrábeľ bronz v súborných cvičeniach do I. danu, Veronika Balážová zlato v súborných cvičeniach do III. danu, David Trochan striebro v športovom boji, Dominik Saviolli bronz v súborných cvičeniach, Laura Gutisová bronz v súborných cvičeniach, Samuel Karniš bronz v súborných cvičeniach, Karolína Lenhartová striebro v športovom boji a Stanislav Szecszody striebro v športovom boji. Všetkým súťažiacim z nášho klubu ďakujeme za reprezentáciu nášho klubu aj nášho mesta  Prešov a veríme, že sa tešíte na ďalšie tréningy, súťaže a ďalšie zlepšovanie. Naš klub na tejto súťaží podporovala aj spoločnosť SPINEA ktorej týmto za jej podporu v mene klubu ďakujeme.