mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

VI. ročník MIGHTYFIST EAGLS CUP 2017 Hungary

EC2017V dňoch 23-24.8.2017  sa po trojročnej prestávke uskutoční v poradí už VI. ročník Mightyfist Eagls Cup 2017  Taekwon – Do ITF. Súťaž sa bude konať v maďarskom meste Ulle a bude sa súťažiť  vo všetkých súťažných disciplínach TKD ITF žiakov, kadetov juniorov a seniorov.  Prešovské Taekwon – Do  bude na tomto podujatí zastupovať  náš  klub ŠK GE-BAEK Prešov v tomto zložení Diana Obcovičová, Richard Novák, Tomáš Petro, Samuel Olejár, David Trochan, Jakub Tomáš a Veronika Balážová. Ako tréner bude náš tím viesť  Marcel Petro doplnený Tomášom Olejárom prezidentom klubu. Odchod bude v sobotu v skorých ranných hodinách. Pre viacerých súťažiacich z nášho klubu je táto súťaž prvou previerkou svojej výkonnosti pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta TKD ITF ktoré sa uskutočnia v mesiaci október v írskom meste Dublin .