mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

SKVELY SEMINAR TAEKWON-DO ITF SMOLENICE 18.10.2014 POD VEDENIM VERONIKY BALAZOVEJ II.DAN

02V sobotu 18. októbra 2014  v Smoleniciach privítali trénerku a reprezentantku Slovenska Veroniku Balážovú 2. Dan a tiež reprezentačného trénera SZTKD ITF p. Róberta Baláža. Hlavným cieľom tejto návštevy bol Taekwon – Do seminár, na ktorom sa zúčastnili cvičenci z domáceho klubu ŠK Drako Smolenice a tiež členovia Športového klubu Koryo z Bratislavy.

Všetci účastníci semináru boli rozdelení do dvoch skupín podľa technického stupňa.

Dorazili sme v sobotu ráno okolo 9.30 hod. a hneď sme sa presunuli do telocvične, kde nás už čakala hŕstka nadšených cvičencov z nižšej skupiny s technickým stupňom 10. – 7. kup. Tréning prebiehal pod vedením skúsenej trénerky ŠK Ge – baek Prešov Veroniky Balážovej. O 10.30 hod. nastúpila do telocvične skupina cvičencov s vyššími technickými stupňami od 6. kupu po 1. Dan. Doobedňajší tréning bol zameraný na športový boj. Po poriadnej „makačke“ nasledovala zaslúžená obedňajšia prestávka, aby sa nabrali nové sily do ďalšej časti tohto športového dňa. O 14.00 hod. znovu nastúpili do telocvične cvičenci z nižšej skupiny. Ďalej nasledoval kondičný tréning pre všetkých účastníkov semináru pod vedením Róberta Baláža. O 16.00 hod. začal technický tréning pre skupinu cvičencov s vyšším technickým stupňom. Pod vedením Veroniky B. boli preberané jednotlivé techniky, ktoré predchádzali cvičeniu súborných cvičení (tulov). Posledným bodom programu bolo zopakovanie si teoretických vedomostí Taekwon – Do ITF pod vedením trénera domáceho klubu p. Ladislav Huňadyho, 2. Dan, ktorý na záver poďakoval všetkým cvičencom, ktorý celý deň „makali“ v telocvični a tiež trénerom z Prešova za celý priebeh a vedenie tréningov.

Veríme, že počas semináru sa cvičenci naučili veľa nového, poriadne si zatrénovali a už teraz sa tešíme na ďalšie semináre a veríme, že sa skoro znovu vidíme.

(MH)