mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

V. ročník medzinárodného turnaja Taekwon – Do ITF BLACKBELT CUP 9.11.2019 Polten, Rakusko, Rezultáty zo súťaže !!!

BBC2019Dňa 9.11.2019 sa v rakúskom meste Polten uskutoční v poradí už piaty ročník medzinárodného turnaja Taekwon – Do ITF. Na tomto medzinárodnom turnaji sa tento rok  premiérovo predstavia  aj zástupcovia metropoly Šariša a Východného slovenska a zástupcovia Športového klubu TKD ITF GE- BAEK Prešov, ktorí budú okrem iného hájiť aj farby mesta Prešov. Aj napriek tomu, že kalendár súťaží členov nášho klubu je do konca roka už takmer plný, vo vedení klubu s podporou rodičov a rovnako tak aj spoločnosti SPINEA a ďalších našich partnerov sme sa dohodli, že tento rok by sme chceli okrem iného absolvovať aj túto súťaž.  O jej organizovaní sme počuli len samé pozitívne ohlasy  a rovnako tak aj o  konkurencii súťažiacich, ktorí túto súťaž pravidelne navštevujú a preto tento rok ideme aj my zabojovať o cenné kovy na túto súťaž. Súťažiť sa bude vo všetkých  diciplínach aj vekových kategóriách Taekwon- Do ITF.

Rezultáty zo sútaže 5. ročník BLACKBELT CUP ST. Polten, Rakusko medzinárodný turnaj TKD ITF.

V piatok popoludní vyrazila 14 členná skupina bojovne naladených členov ŠK GE-BAEK PREŠOV vedená trénerkou Veronikou Balážovou doplnená o početnú skupinu FANS rodičov do rakúskeho mesta St. Polten, kde sa v sobotu 9.11.2019 konal v poradí už 9. ročník medzinárodnej sútaže TKD ITF žiakov, kadetov, juniorov a seniorov kde si zmerali svoje sily, zručnosti a skúsenosti v športovom boji, súborných cvičeniach, špeciálnych technikách a preražacích technikách. Zástupcovia nášho klubu ani na tejto súťaži nesklamali a v konkurencii vyše 200 súťažiacich z 21 klubov 8 krajín pre farby mesta Prešov metropolu Šariša vybojovali spolu 21 medailí. Z toho 6 zlatých, 5 strieborných a 10 bronzových medailí. Medzi najúspešnejších z nášho klubu, ktorým sa na tejto súťaží darilo najviac patrili: Diana Obcovičová ktorá získala 2 zlaté, 1 striebornú a 1 bronzovú medailu. Richard Novák získal 1 zlatú a 1 striebornú, Stanislav Szecszody a Lukáš Leščak obaja získali po 1 zlatej a 1 bronzovej medaile, Samuel Karniš a Ela Skirková získali 1 striebornú a 1 bronzovú medailu. Ďalšie medaile, bronzové vybojovali Samuel Janko, Matej Zajac, Hanka Skirková, Laura Gutisová a Lucia Gumanová. Jednu zlatú medailu vybojovala Karolína Lenhardtová a jednu striebornú vybojovala Romanka Gallová. Celému týmu GE-BAEK PREŠOV za predvedené výkony ďakujeme a veľká gratulácia k získaným medailám. Naš klub na tejto súťaží podporovala aj spoločnosť SPINEA ktorej týmto za jej podporu v mene klubu ďakujeme. GE-BAEK znova sme išli bomby!!!