mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Úspešné páskovanie členov ŠK GE-BAEK Prešov Taekwon-Do ITF

Dňa 6.2.2016 v našej telocvični DOJANG na ul. Mukačevskej v Prešove prebehlo úspešné páskovanie všetkých členov nášho klubu ktorí sa tohto páskovania – skúšok technickej vyspelosti zúčastnili. Všetkým členom nášho klubu, ale zároveň aj ostatným z iných klubov, ktorí sa páskovanie zúčastnili a skúšky úspešne zvládli blahoželám a zároveň im želám veľa úspechov do ďalšieho cvičenie a neustáleho zlepšovania v tomto krásnom a zaujímavom bojovom umení. Páskovanie prebiehalo od 17.00 hod. kedy začínali skúšky pre začiatočníkov, nižšie technické stupne, mladšie deti a trvalo až do 21.20 hod. keď bolo ukončené páskovaním cvičencov s vyššími technickými stupňami starších členov zúčastnených klubov, ktorí sa tomuto bojovému umeniu venujú už niekoľko rokov.

 

Úspešne spáskovali:

 •  Romana Gállová          na 10 cup
 • Isabel Garajová            na 10 cup
 • Kamil Rasierb                na 10 cup
 • Stanislav Szecsody      na 10 cup
 • Michal Misko                 na 10 cup
 • Filip Žabecký                 na 10 cup
 • Matej Kubranský          z 10 na 9 cup
 • Matej Zajac                     z 10 na 9 cup 
 • Patrik Olejár                   z 10 na 9 cup
 • Lukáš Vaško                   z 10 na 9 cup
 • Matúš Luterančík         z   9 na 8 cup
 • Samuel Karniš                z   9 na 8 cup
 • Slavomír Kormaník     z   9 na 8 cup
 • Dominik Rozman          z   9 na 8 cup
 • Ella Suváková                z   9 na 8 cup
 • Šimon Janda                  z   9 na 8 cup
 • Janka Bartková             z   5 na 4 cup
 • Róbert Lyocza              z   6 na 5 cup 
 • Dianka Obcovičová    z   4 na 3 cup
 • Tomáš Petro                  z  4 na 3 cup 
 • Radovan Škop              z   2 na  1 cup 
 • Samuel Olejár             na  1  Dan