mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Ukončenie šk. roka grilovačkou s našimi cvičencami a ich rodičmi

sk-ge-baek-presovV prvý júlový pondelok sa pred objektom našej domovskej telocvične stretla partia rodičov, trénerov, vedenia klubu a členov ŠK TKD GE-BAEK Prešov, aby sme spolu trocha posedeli, pogrilovali, porozprávali o tohto ročnej úspešnej súťažnej sezóne nášho klubu a ďalšom tréningovom procese členov nášho klubu, ktorý bude pokračovať po krátkej dvoj týždňovej pauze.  Časy tréningov Vám budú oznámené v spoločnom chate aj na našom FB profile zo strany Marcela Petra. Chceli by sme urobiť tréningy pre všetky skupiny dva krát do týždňa, resp. podľa spracovaného plánu. Dúfam, že ste sa všetci na tomto spoločnom stretnutí cítili veľmi dobre. Kto na tejto grilovačke, nebol môže len ľutovať. Už teraz sa teším na naše ďalšie spoločné stretnutie,ktoré bude počas letného sústredenia, ktoré sa uskutoční v dňoch od 11.8. -16.8.2019 v zariadení Opalex Sigord. Dňa 14.8.2019 okolo 18.00 hod by sme chceli urobiť priamo v areály zariadenia Oplex Sigord vo vonkajšom altánku spoločnú opekačku na ktorú všetkých rodičov deti zúčastnených na sústredení aj priateľov tohto športu pozývame. Ak by niekto chcel počas opekačky priniesť svoje ingrediencie ktoré mu chutia je to na každom z Vás. Vedenie klubu. Zopár momentiek z grilovačky.