mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Ukončenie roka pre členov ŠK TKD GE- BAEK Prešov

ukončenie rokaDňa 20.12.2017 sme pripravili  pre členov nášho klubu jeden netradičný deň bez tréningu plný zábavy, hier, smiechu, dobrôt a dobrej nálady. Predmetný podvečer sme ukončili vyhlasovaním najlepších športovcov z nášho klubu v jednotlivých kategóriách, ktorí sa počas celého roka zúčastňovali na súťažiach. Na každej kde získali medaile dostali príslušný počet bodov za prvé, druhé a tretie miesto a body sme následne zrátali za celý rok.  Výsledok je nasledovný: najlepší žiak : Samuel Karniš, najlepšia žiačka: Karolína Lenharthová, najlepší junior : Richard Novák, najlepšia juniorka : Diana Obcovičová a najlepšími seniormi boli Veronika Balážová a Jakub Tomáš. Týmto dňom sme ukončili tréningový proces v roku 2017 a po krátkych vianočných a novoročných prázdninách znova začíname s tréningovým procesom v novom roku  2018 GE-BAEKKKKKK…vedenie klubu a tréneri.