mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré PF 2017 ŠK TAEKWON-DO GE- BAEK Prešov

ŠK GE-BAEK PREŠOV Taekwon-Do ITF logoV mene nášho klubu prajem všetkým členom klubu, priateľom a priaznivcov Taekwon-da prežitie šťastných, požehnaných a veselých Vianoc v kruhu rodiny a blízkych a všetko dobre v novom roku PF 2017. Dúfam že sa po prázdninách opäť v zdraví všetci zídeme……Zároveň by som sa v svojom mene aj v mene všetkých trénerov chcel veľmi pekne poďakovať všetkým ktorí nám v tomto roku osobne alebo sprostredkovane akokoľvek pomáhali pri organizovaní rôznych podujatí zo strany klubu t.j. súťaži, plesu, sústredenia, Mikuláša, páskovania a mnohých ďalších . Taktiež by som sa chcel za podporu poďakovať aj spoločnosti L. C. Manager s.r.o zo Župan , spoločnosti Janter – Jan Farkaš z Ovčieho a predstaviteľov mesta Prešov ktoré náš klub taktiež významnou mierou v tomto roku v rámci svojich možností podporili.