mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Šport festival neolympiských športov 2015 Trenčín. Majstrovstvá Taekwon-Do ITF 2015

9

 Dňa 5.12.2015 sa v hale EXPO CENTRA  v meste módy Trenčíne konal 13. ročník Športového festivalu neolympiských športov na ktorom za zúčastnili aj členovia nášho klubu svojou účasťou na Majstrovstvách SR v Taekwon-Do ITF 2015, ktoré sa konali priamo v jednom z objektov tohto objektu pod hlavičkou SZ TKD ITF toto podujatie absolvovali cvičenci 5 klubov zo Slovenska v rámci Majstrovstiev Slovenska žiakov a juniorov. Cvičilo sa vo vsetkych disciplinach Taekwon-do ITF. Najlepšia : žiačka Diana Obcovičová, žiak Tomáš Petro, junior Samuel Olejár. Samozrejme že nesmieme opomenúť ani všetky ostatné výkony zverencov klubu GE – BAEK Prešov a všetkým blahoželáme!!!!!!!!!!. Samotného podujatia sa zúčastnilo 32 druhov športov a 501 športovcov. Ďalšou významnou udalosťou bol ” Večer hviezd”, kde vo večerných hodinách o 19.00 hod. bolo v priamom prenose na TV programe SLOVAK SPORT vyhlasovaných 10 najúspešnejších športovcov. V rámci tohto vyhlasovania bola ocenená aj  športovkyňa z nášho klubu Veronika Balážová. Kompletné výsledky nájdete tu: Sparing, Spec. techniky, TUL, Power .