mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Slovenský pohár TKD ITF Smolenice 12.11.2022, Rezultáty zo súťaže.

IMG_1507 IMG_1509V druhú novembrovú sobotu dňa 12.11.2022 bola na súťažnom programe členov klubov Slovenského zväzu Taekwon – Do ITF  naplánovaná súťaž Slovenský pohár TKD ITF pre žiakov, kadetov a juniorov vo všetkých súťažných disciplínach Taekwon -Do ITF. Súťaž sa konala v telocvični v Smoleniciach pod hlavičkou SZ TKD ITF a organizačne je zastrešil domáci klub ŠK- Drako Smolenice. Hneď ráno prebehla povinná registrácia všetkých súťažiacich, nasledovala porade trénerov aj rozhodcov a mohli sme o 09.15 h začať súťažiť od tých najmenších kategórií. Farby nášho klubu na tejto súťaži hájilo celkom 18 súťažiacich, 4 rozhodcovia, 3 tréneri a niekoľko nadšených rodičov. Celkovo členovia nášho klubu na tejto súťaži získali 39 medailí z toho  18   zlatých, 12 strieborných a 9 bronzových.  Dve členky nášho klubu na súťaži získali aj poháre pre najlepších vo svojich vekovej kategórii: Ela Skirková pohár za najlepšiu ” Kadetku” a Katka Šalamonová získala pohár za najlepšiu “Juniorku” tejto súťaže. Na zisku medailí za náš klub sa podieľali žiaci/ky Matej Andrejko, Erik Švec, Ela Stašová, Natália Satvárová, Daniela Obročníková, David Steranka, Tomáš Valigura, Martin Höger, Marek Höger, Bruno Džuzbera, Samuel Janko, Ela Skirková a Romana Gallová, juniori/ky Katka Šalamonová, Kartolína Lenhardtová, Lucia Gumanová, Teresa Kručayová a Samuel Karniš. Všetkým členom nášho klubu, ktorí získali medaile blahoželáme a ďakujeme im za reprezentáciu nášho klubu aj mesta Prešov na tejto súťaži. Zároveň vyjadrujeme poďakovanie ďalším členom nášho klubu ktorí  na tejto súťaži boli v pozícii rozhodcov, trénerov a fanúšikov. Veríme, že tieto úspechy budú pre všetkých členov nášho klubu aj pre tých ktorým sa tento krát na súťaži darilo menej ako by sami očakávali motiváciou do ďalších tréningov. Výsledky v podobe dobrých výkonov a získaných medailí sú výsledkom vašej účasti a tvrdej práce na všetkých tréningoch vedenie klubu.  

Dňa 11.11.2022 sa v Smoleniciach uskutočnilo zasadnutie Výkonného výboru SZ TKD ITF na ktorom prebehla voľba nového prezidenta SZ TKD ITF a voľba nových členov do jednotlivých funkcií a volených orgánov SZ TKD ITF.  Novým prezidentom sa stal Matej Košalko, novým generálnym sekretárom bola zvolená Frederika Ivanocová, nová viceprezident pre školsko – technické záležitosti a reprezentačný tréner bola zvolená Martina Lenhardtová (pomocný tím trénerov tvoria Veronika Juríková, Marcel Perto a Jakub Tomáš), nový viceprezident pre rozhodcovské záležitostí bol zvolený Samuel Olejár, staronovým viceprezident pre rozvoj Západného a Stredného Slovenska bol zvolený Dárius Kneppo,  staronovým viceprezident pre rozvoj Východného Slovenska bol zvolený Tomáš Olejár a novým  viceprezident pre vzťahy s verejnosťou a médiami bol zvolený Ľubomír Vrábeľ. Všetkým zvoleným členom vedenia SZ TKD ITF touto blahoželáme a veríme, že spolu budeme ďalej pokračovať v rozvíjaní,  napredovaní  a posúvaní všetkých členských  klubov organizovaných pod hlavičkou zväzu , jednotlivých členov klubov, trénerov aj rozhodcov.