mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Slovenský POHÁR Taekwon – Do ITF pre žiakov, Trenčín Slovensko – Rezultáty zo súťaže.

logo SZTKDVážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na Slovenský Pohár  TAEKVON-DO ITF  žiakov, ktorý sa uskutoční na adrese – EXPO CENTER a.s., K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín, dňa 16.11.2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady prezident SZTKD ITF.

 

Screenshot_20191114_182104_com.facebook.katana_2Na tohtoročnom Slovenskom pohári TKD IT pre žiakov,  ktorý sa uskutočnil dňa 16.11.2019 v objekte EXPO CENTRA v Trenčíne pri príležitosti organizovania  ŠPORT FESTIVALU, festival neolympijských športov, hájilo farby nášho klubu spolu 14  súťažiacich. Zástupcovia nášho klubu, išli na túto súťaž veľmi dobre pripravení, čo sa prejavilo aj v dosiahnutých výsledkoch . Spolu na tomto športovom podujatí pre náš klub a mesto Prešov získali 52 cenných kovov. Z toho 27 zlatých, 19 strieborných a 6 bronzových.  Aby to nebolo málo tí najlepší si vybojovali aj individuálne ocenenia v podobe 5 pohárov . Poháre za svoje kvalitné výkony získali Stanislav Szecszody, Ela Skirková, Hanka Skirková, Karolína Lenhardtová a Dominik Saviolli. Získanými medailami aj individuálnymi oceneniami v podobe pohárov je možné prezentovať  výsledok tvrdej práce, ktorú na tréningoch  členovia nášho klubu odovzdajú v telocvični a niekedy aj mimo nej. Je to odmena nie len pre nich, ale rovnako tak aj pre ich trénerov, vedenie klubu, rodičov, pre samotný klub a samozrejme týmto v neposlednom rade reprezentujú aj mesto Prešov. Všetkým členom za predvedené výkony na tejto súťaži ďakujeme a k získaným medailám aj pohárom blahoželáme , vedenie klubu.