mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Slovenská liga TKD “PONTE” 3. kolo Horné Orešany

logo SZTKD3. kolo PONTE liga TKD ITF.

Vážený pán prezident/ka, predseda/kyňa, vedúci/a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na tretie kolo súťaže Slovenský pohár v TAEKWON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktorá sa uskutoční na Základnej škole Horné Orešany, Horné Orešany 31, 919 03, dňa 25.05.2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER. Tešíme sa na Vašu ÚČASŤ. Ladislav HUŇADY. Členovia ŠK GE-BAEK hláste svoju účasť trénerom, poprosím čím skôr…

 Rezultáty z  3. kola PONTE liga TKD ITF.

sk-ge-baek-presov18 členná výprava prešovských Taekwondistov (žiakov, juniorov a seniorov) doplnená trénerskou dvojicou Nikou Balážovou a Marcelom Petrom a početnou skupinou fanúšikov z radov rodičov vybojovala na 3 kole ligy PONTE TKD ITF celkovo  28 zlatých, 11 strieborných a 7 bronzových medailí. Rovnako sme v tomto poslednom kole vybojovali aj individuálne ocenenia v kategóriách :  najlepšou žiačkou do 10 rokov sa stala Ela Skirková, najlepší žiak nad 10 rokov sa stal Dominik Saviolli, najlepšia žiačka nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová, najlepším juniorom sa stal Richard Novák, najlepšou juniorkou Diana Obcovičová, najlepšou seniorkou Veronika Balážová a najlepším seniorom sa stal Ľuboš Vrábeľ.  Kedže 3. kolo tejto súťaže bolo v tomto súťažnom roku aj posledným kolom, boli na záver prezidentom Slovenského zväzu TKD ITF Ladislavom Huňadym vyhlasované aj ďalšie ocenenia. Klub ŠK TKD GE-BAEK Prešov obhájil celkové prvenstvo z minulého roku.  S celkovým počtom 342 získaných bodov, ktoré sa udeľovali za výsledky v jednotlivých kolách získal krásny pohár určený pre najlepší klub, ktorý už po tretí krát od éry organizovania tejto súťaže putoval do metropoly Šariša  mesta Prešov. Na druhom mieste sa umiestnil klub ŠK Drako Smolenice s celkovým počtom 271 bodov a na treťom mieste sa prekvapivo umiestnil novovzniknutý klub ŠK Delta Veľký Šariš s celkovým počtom 120 bodov. Aj v individuálnych disciplinach sa udeľovali ocenenia v podobe pohárov. Ako klub sme v jednotlivcoch získali pohár v kategórii najlepšia žiacka do 10 rokov bola vyhlásená Ela Skirková, najlepším žiakom do 10 rokov sa stal Lukáš Leščák, najlepším žiakom nad 10 rokov sa stal Stanislav Szeczody, najlepšou žiačkou nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová, najlepšou juniorkou sa stala Diana Obcovičová, najlepším juniorom Richard Novák a najlepšou seniorkou bola vyhlásená Veronika Balážová. Všetkým členom nášho klubu za prevedené výkony v mene vedenia nášho klubu ďakujeme a rovnako im blahoželáme k získaným pohárom. Zároveň im prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží, ktoré nás v tomto kalendárnom roku ešte čakajú, vedenie klubu.