mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Skúšky technickej vyspelosti – páskovanie v roku 2018

Dňa 28.01.2018 o 09.00 hod. t.j. v nedeľu prebehne v našej telocvični na ul. Mukačevskej č. 59 v Prešove prvé tohtoročné páskovanie -skúšky technickej vyspelosti. Prosím všetkých, ktorí sa na toto páskovanie pripravujú aby si nezabudli priniesť vypísanú prihlášku, športové preukazy, tí ktorí v rámci páskovania budú absolvovať aj test sily si samozrejme zabezpečia aj príslušný počet dosiek a samozrejmé finančnú hotovosť. Takže do páskovanie máte ešte trocha času tak poctivo chodiť na tréningy a v mene vedenia nášho klubu prajem všetkým úspešné zvládnutie skúšok technickej vyspelosti TKD ITF. Páskovanie bude viesť komisia trénerov vedené medzinárodným inštruktorom všetkým už veľmi dobre známym Róbertom Jašinským držiteľ VI. danu z Poľska, Veronikou Balážovou III. dan a Stanislav Kica II. dan.  Zároveň poprosím starších členov klubu aby prišli fyzicky svojou prítomnosťou podporiť svojich mladších členov nášho klubu pri skladaní týchto skúšok…. vedenie klubu.

Všetkým členom nášho klubu, ale aj ostatným ktorí v nedeľu úspešne zvládli páskovanie  v mene vedenia klubu blahoželáme. Počas nedelnajšieho páskovania nám do klubu držiteľov I. danu pribudli dvaja juniori Tomáš Petro a Diana Obcovicová.