mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Slovenská liga TKD Smolenice REZULTÁTY zo sobotňajšej sútaže Športového klubu TKD GE-BAEK PREŠOV.

sk-ge-baek-presov

Dňa 16.10.2021 sa v  telocvični ZŠ v Smoleniciach pod hlavičkou SZ TKD ITF konala ďalšia súťaž Taekwon-Do ITF. Súťaž prebiehala v dvoch súťažných disciplínach športový boj – matsogi a súborné cvičenia – tuly a bola určená pre žiakov a juniorov do I. kupu a organizačne ju zabezpečoval domáci klub ŠK Drako Smolenice. Aj na tejto súťaži sa zástupcom nášho klubu darilo rovnako výborne ako pred dvoma týždňami v Prešove  a vybojovali 13 zlatých medailí, 6 strieborných a 8 bronzových medailí. Spolu teda pre náš klub získali celkom 27 medailí. Zároveň si v jednotlivých vekových kategóriách vybojovali aj celkom 4 cenné poháre. Pohár pre najlepšiu žiačku vybojovala Alitea Dukovská. Pohár pre najlepšieho st. žiaka získal Stanislav Szecszody. Pohár pre najlepšiu st. žiačku získala Karolína Lenhardtová a pohár pre najlepšiu juniorku získala Teresa Kručayová. Všetkým členom nášho klubu za predvedené výkony na súťaži ďakujeme a za získané medaile im blahoželáme. Pevne veríme, že do konca kalendárneho roka 2021 prebehne ešte jedna  súťaž na ktorej sa náš klub zúčastní ešte vo väčšom počte. Tím, ktorí za svoje predvedené výkony získali medaile a víťazom jednotlivých vekových kategórií, ktorí získali aj poháre srdečne blahoželáme a všetkým ostatným ďakujeme za predvedené výkony a bojovnosť počas poslednej súťaže.  Vedenie klubu ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV.