mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Rezultáty z 17. ročníka Prešov OPEN 2019

17. ročník medzinárodnej súťaže v Taekwon – Do ITF pod názvom Prešov OPEN 2019 máme úspešne za sebou a dnes je už minulosťou. Na tomto medzinárodnom športovom podujatí, ktoré sa konalo pod záštitou primátorky mesta Prešov sa zúčastnilo vyše 300 súťažiacich z 18 klubov: Slovenska, Poľska, Maďarska, Slovinska, Bulharska, Rakúska, Česka a Ukrajiny. Zástupcovia domáceho klubu Športového klubu Taekwon -Do GE-BAEK Prešov sa v tejto silnej konkurencii ani tento rok nestratili. V celkovom poradí klubov sa s počtom bodov 87 a ziskom 10 zlatých, 9 strieborných a 10 bronzových obsadili celkovo 4 miesto. Cenu za najlepší klub získali súťažiaci zo spoločného tímu Ukrajiny s počtom bodov 165, druhé miesto získal Športový klub Taekwon-Do Dragon z Poľska s počtom bodov 149 a tretie miesto získal Taekwon-Do tím Wojowník z Poľska s počtom bodov 96. Z  nášho klubu patrili medzi najúspešnejších žiak Lukáš Leščák, ktorý vybojoval jednu zlatú, jednu striebornú a jednu bronzovú medailu. Žiačka Ella Skirková vybojovala dva zlaté a jednu striebornú medailu a s celkovým počtom 13 bodov získala cenu za najlepšiu žiačku 17 . ročníka Prešov OPEN 2019 medzinárodnej súťaže Taekwon-Do ITF. Juniorka Diana Obcovičová získala jednu zlatú, jednu striebornú a jednu bronzovú medailu. Absolútne najúspešnejším súťažiacim z nášho klubu bol senior Jakub Tomáš, ktorý získal 4 zlaté medaily a s celkovým počtom 20 bodov získal cenu za najlepšieho seniora 17 . ročníka Prešov OPEN 2019 medzinárodnej súťaže Taekwon-Do ITF. Všetkým členom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a tým, ktorým sa podarilo v ťažkej a kvalitnej konkurencii vybojovať aj cenné kovy samozrejme blahoželáme. Vedenie klubu..