mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Rezultáty Mazovia Masters Cup Ciechanów 2022.

V priebehu uplynulého víkendu od 21.-23.10.2022 sa šesť členov nášho klubu zúčastnilo na prestížnom športovom podujatí Taekwon-Do ITF, ktoré sa konalo v poľskom meste Ciechanów pod názvom Mazovia Masters Cup 2022.  V jednotlivých vekových kategóriách a súťažných disciplínach čakala zástupcov nášho klubu silná konkurencia. Sútaže sa zúčastnilo vyše 530 súťažiacich z Poľska, Ukrajiny, Lotyšska a Slovenska. Viaceré kategórie boli obsadené vyše 32 súťažiacimi a preto o zisk medaily museli členovia našho klubu zabojovať v niekoľkých vyraďovacích kolách. Výber členov nášho klubu sa nestratil ani v takejto silnej konkurencii a šestica zástupcov vybojovala spolu 7 cenných kovov. Najúspešnejšou bola Katarína Šalamonová, ktorá získala striebornú medailu v špeciálnych technikách, striebornú medailu v sparringu – 55kg a bronzovú medailu v súborných cvičeniach. Karolína Lenhardtová vybojovala  zlatú medailu v špeciálnych technikách a bronzovú medailu v sparringu – 60kg, Teresa Kručayová vybojovala  bronzovú medailu v sparringu – 50kg a Samuel Karniš vybojoval rovnako bronzovú medailu v súborných cvičeniach. Celková bilancia členov nášho klubu je 4 bronzové, 2 strieborné a 1 zlatá medaila. Aj ďalšie dve členky nášho klubu Lucia Gumanová a Hanka Skirková na súťaží predviedli veľmi kvalitné výkony a od zisku medaile ich delilo len kúsok športového šťastia, keď prehrali rozhodujúci zápas o medaile. Všetkým  členom nášho klubu zúčastneným na tejto súťaži  za predvedené bojovne výkony ďakujeme a zároveň im rovnako blahoželáme k zisku medailí. Rovnako naše poďakovanie patrí aj Marcelovi Petrovi, ktorí našich súťažiacich na tejto súťaži viedol a Tomášovi Karnišovi za podporu, ako fanúšik a vodič v jednej osobe.