mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Rezultáty 1 kolo Slovenská liga TKD ITF PONTE

 1 . Kolo Slovenska liga TKD ITF PONTE, ktoré sa konalo 30.03.2019 na základnej škole Bernolákova v Prešove a pod hlavičkou Slovenského zväzu TKD ITF ho organizovala skvelá partia trénerov, rodičov a priateľov ŠK GE-BAEK Prešov. Úvodného kola sa zúčastnilo vyše 100 súťažiacich z 9 klubov. Členovia nášho klubu predvedenými výkonmi úspešne vykročili za obhajobou minuloročného pohára o najlepší klub a so ziskom 121 bodov sa usadil na prvom mieste. Členovia nášho klubu v tomto kole vybojovali aj viacero pohárov v jednotlivých kategóriách. Najlepším seniorom sa stal Jakub Tomáš, seniorkou Veronika Balážová, juniorom Richard Novák, juniorkou Diana Obcovičová a najlepší žiak do 10 rokov Stanislav Szecszody. Získali sme 5 individuálnych ocenení – pohárov z celkového počtu 8, 26 zlatých medailí, 16 strieborných a 11 bronzových . Všetkým členom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a k získaniu cenných kovov blahoželáme. Nech je to pre nich povzbudenie do ďalšieho súťaženia nie len v tomto roku. Vedenie klubu…