mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Prvé tohtoročné letné sústredenie TKD ITF v Zbraslaviciach, CZ

Takže od 1.-8.7.2017  sa členovia nášho klubu v zložení Diana Obcovičová, Tomáš Petro, Patrik Olejár, Richard Novák, David Trochan, Jakub Tomáš, Lenka Palaščáková a Veronika Balážová zúčastnili na 22. medzinárodnom letnom campe TKD ITF, ktorý bol organizovaný ŠK Taekwon-Do Kwang Gae v spolupráci s Českou federaciou TKD ITF. Výpravu nášho klubu doplnil Róbert Baláž. na tomto campe TKD ITF sa v pozícií trénerov zúčastnili viacerí medzinárodný inštruktori TKD ITF, okrem iného aj reprezentačný tréner Slovinska Vahid Drapič V. dan a Róbert Jašinský VI. dan. Program sústredenia bol naplánovaný na každý deň a v tomto nechýbali nácviky jednotlivých techník od tých najjednoduchších  pre nízke technické pásy až po tie najzložitejšie pre držiteľov technických stupňov dany. Rovnako tak boli tréningy zamerané aj na kondičnú prípravu, ktoré viedol Róbert Baláž, sebaobranu a nácvik techník do športového boja. V programe samozrejme nechýbal ani čas na odpočinok, zábavu, grilovačku,  tanec a rôzne hry a  samozrejme aj súťaženie ktorým samotné sústredenie vyvrcholilo. Atmosféru ktorú členovia nášho klubu na tomto sústredení zažili môžete vidieť v galérii fotiek…