mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Projekt WANNADO festival Športu, Prešov 10.09.2022 areál Fakulty športu Prešovskej univerzity v Prešove

Wannado1Dňa 10.9.2022 sa v areáli Fakulty športu Prešovskej univerzity v Prešove uskutoční  projekt “WANADO festival Športu 2022”, ktorého filozofiou je prezentácia oslovených športových klubov a športov v  jednom areáli tak, aby si ich mohli deti, ktoré hľadajú ten správny šport spolu s rodičmi vyskúšať prostredníctvom športovcov, trénerov, výživových a tréningových poradcov a stráviť tak jeden neopakovateľný deň. Medzi oslovenými  klubmi bol vedením spoločnosti WANNADO v spolupráci s mestom Prešov a Vyšším územným celkom Prešovského samosprávneho kraja oslovený aj náš Športový klub TKD GE-BAEK Prešov, ktorého vybraní členovia klubu budú mať dňa 10.09.2022 v areáli Didaktického parku viacúčelového športového areálu Prešovskej univerzity v čase od 10.30h. do 10.40h. na pripravenom pódiu svoje exhibičné vystúpenie. Na stanovišti označenom na priloženej mape pod číslom 2 budú mať zástupcovia nášho klubu organizátormi tejto akcie vyčlenený aj priestor na svoj stánok za účelom prezentácie nášho klubu a náboru nových členov do radov nášho klubu. Všetkých priaznivcov Taekwon- Da ITF, členov nášho klubu, ktorí nebudú vystupovať, ich rodinných príslušníkov a rovnako aj širokú verejnosť pozývame na tento deň do areálu Fakulty športu Prešovskej univerzity v Prešove, vedenie klubu.