mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Prijatie u primátorky mesta Prešov 02.11.2022

IMG_3730 IMG_3732 IMG_3738Dňa 02.11.2022 prijala primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová na pôde mestského úradu v Prešove dve členky nášho klubu ŠK TKD GE-BAEK Prešov  Karolínu Lanhardtovú a Luciu Gumanovú, ktoré sú zároveň v reprezentačnom výbere Slovenska Taekwon-Do ITF spolu s prezidentom klubu Ing.  Tomášom Olejárom. Zástupcovia nášho klubu pozvanie pani primátorky samozrejme, že prijali a s pani primátorkou strávili príjemné popoludnie spoločným sedením a rozhovor, ktorý sa prevažne týkal športovej činnosti oboch členiek nášho klubu a ich posledného úspechu v podobe zisku cenných kovov na prestížnom športovom podujatí, akým  bol Svetový pohár Taekwon – Do ITF, ktorý sa uskutočnil v termíne od 1. – 9.10.2022 v prístavnom meste Koper v Slovinsku. Pani primátorka sa v rozhovore zaujímala nielen o športovú kariéru oboch členiek nášho klubu, ale rovnako aj o ich ďalších mimo športových záujmoch o ich cieľoch v osobnom, ale aj športovom živote. U pani primátorky sme strávili príjemné chvíle, kde na záver bola zo strany pani primátorky dievčatám  odovzdaná malá pozornosť, ako gratulácia k dosiahnutým výsledkom, vzornému reprezentovaniu nášho klubu a mesta Prešov a  nechýbala ani spoločná fotografia všetkých zúčastnených na tomto príjemnom stretnutí. Na záver  v mene nášho klubu vyjadrujeme poďakovanie pani primátorke za príjemné stretnutie a rovnako aj za finančnú podporu, ktorou  mesto Prešov už niekoľko rokov prispieva k rozvoji mládežníckych zložiek nášho klubu v tomto športe.