mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Páskovanie jún 2016 Prešov Taekwon-Do ITF

Dňa 11.6.2016 sa zúčastnili členovia organizovaný pod SZ TKD ITF na druhom páskovaní v tomto roku. Ako obvykle sa páskovanie konalo v telocvični nášho klubu na ul. Mukačevskej č. 59 v Prešove.  Páskovania sa zúčastnili športovci z ŠK GE-BAEK Prešov, ŠK POWER Košice a ŠK YOM CHI Trstenné pri Hornáde. Páskovanie začalo o 17.00 hod. kde skúšky technickej vyspelosti skladali cvičenci s nižšími technickými stupňami a bolo ukončené skúškou skúškami na I. dan niečo okolo 21.45 hod. Svoje schopnosti pri páskovaní museli cvičenci preukázať pred prísnou komisiou, ktorá im nič neodpustila. Všetkým k úspešnému páskovaniu v mene vedenia nášho klubu a trénerov blahoželáme……….. Nezabudnite do konca mesiaca ešte trénujeme……..a cez prázdniny podľa dohody info na Fb.  Zvlášť blahoželáme dvom cvičencom Radovan Škop a Tomáš Gaál, ktorí sa zaradili do skupiny osôb, ktoré sa môžu pochváliť  zvládnutím skúšok na I. dan.