mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Otvorené Majstrovstvá ČR TKD ITF v Řičanech

 MCZ TKDPočetná výprava športovcov z ŠĶ TKD GE-BAEK PREŠOV doplnená o rovnako početnú skupinu fanúšikov z rádov rodičov a priateľov nášho klubu aj tohto športu sa dňa 3.11.2018 zúčastnila na otvorených medzinárodných majstrovstvách Českej republiky v Taekwon-Do ITF ktoré sa konali v športovej hale na Fialce Říčany u Prahy. Zástupcovia z nášho klubu opäť nesklamali a získali 9 zlatých rovnaký počet strieborných a 17 bronzových medailí. Spolu vybojovali celkom 35 medailí. Športovcov na tejto súťaži viedlia trénerska dvojica Veronika Balážová a Marcel Petro. priamo v dejisku súťaženia doplnila náš klub naša dlhoročná členka Federika Ivanocová, ktorá sa v súčasnej dobe pracovne zdržiava v Prahe a ktorá na tejto súťaži hájila farby nášho klubu, ako rozhodkyňa. Na tohtoročných otvorených majstrovstvách ČR v Taekwom-Do ITF sa zúčastnilo vyše 400 súťažiacich z Čiech, Slovenska, Rakúska, Maďarska a Slovinska. Všetkým zástupcom z nášho klubu, ktorí sa tejto súťaže zúčastnili za predvedené výkony a úspešne hájili farby nášho klubu, ale aj mesta Prešov ďakujeme. Rovnako tak ďakujeme a zároveň aj blahoželáme tým ktorí  pre náš klub vybojovali  cenné kovy….vedenie klubu. Zástupcovia z nášho klubu išli znova na BOMBY!!!