mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Mikulášsky tréning ŠK TKD GE-BAEK Prešov 20.12.2021

Dňa 20.12.20021 sme pre všetkých členov ŠK TKD GE-BAEK Prešov bez rozdielu technického stupňa a veku usporiadali spoločný tréning v duchu osláv vianočných sviatkov a neskorého Mikuláša. Do tréningového procesu sa mohli zapojiť aj samotní rodiči našich detí. Tréning bol o niečo menej náročný, aby ho mohli zvládnuť všetci členovia nášho klubu. Aj napriek tomu sa cvičenci poriadne zapotili. Po skončení tréningu boli pre detí pripravené rôzne hry, súťaže a zábava spojená s občerstvením, ktoré za pomoci rodičov pripravilo vedenie nášho klubu. V samom závere boli odmenení výhercovia jednotlivých súťaží, Mikuláš malým ale aj starším deťom odovzdal pripravené balíčky v podobe ovocia a sladkostí. Mikulášsky tréning sme ukončili ocenením viacerých členov nášho klubu v nami vybraných kategóriách.  Samozrejme, že do súťaží sa po hlavnom tréningovom procese zapojili aj prítomní rodičia, ktorí v súťažnom duchu nezaostávali za svojimi deťmi.  V mene vedenia klubu prajeme všetkým  šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, úspechov v novom roku PF 2022, dúfame že už bude plný športových aktivít.