mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Mikuláš 2016, turnaj ŠK Ge- Baek Prešov TKD ITF.

miky

Dôležitý oznam pre členov ŠK TAEKWON-DO GE-BAEK Prešov. Vážení!!!!!!!!!!!!!……………….. všetkých členov nášho klubu ich rodičov a priateľov pozývame na MIKULÁŠSKY TURNAJ V GE-BAEKU !!!. Po skončení turnaja bude vyhodnocovanie najlepších športovcov nášho klubu v jednotlivých kategóriách.

Kedy : 10.12.2016 od 13:00, U nás v telocvični
Súťažiť budú biele a bielo žlté pásy v disciplíne tul
Prosíme Vás aby ste doniesli nejaké občerstvenie, vody, chipsy, koláče a pod..kto čo môže 
Čaká Nás Mikuláš , súťaže, skvelá zábava a vyhodnotenie tých najlepších. Príďte sa s nami rozlúčiť s rokom 2016 !!!

Opäť krásna akcia Gebaeku. Vydarená super Mikulášska párty kde sa stretli tréneri, zverenci, rodičia a priatelia Taekwon – da. Popoludnie plné súťaží a zábavy potešilo nie len malých ale aj veľkých. Oficiálna rozlúčka so sezónou 2016 sa podarila na jedničku.  V závere tejto vydarenej akcie boli prezidentom klubu za výraznej pomoci oboch trenérov Marcela Petra a Veroniky Balážovej boli vyhlásení najlepší športovci nášho klubu medzi ktorých patria: žiaci do 10 rokov Samuel Karniš a Romanka Gallová, žiaci do 14 rokov Richard Novák a Dianka Obcovičová, juniori Simona Šoltísová a Samuel Olejár a posledná kategória seniori najúspešnejšími boli Veronika Balážová a David Trochan. Poďakovanie za toto krásne popoludnie patrí všetkým ktorí sa aj tou najmenšou mierou zaslúžili o ďalšiu peknú akciu Gebaeku. GEBAEEEEEEEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!