mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Medzinárodný turnaj Taekwon – Do ITF AHAC CUP Šentjur, Slovinsko 2019, Rezultáty zo súťaže !

Screenshot_20190927_163925Dňa 27.9.2019 v doobednajsich hodinách vyrazila 14 členná výprava členov ŠK Taekwon-Do GE-BAEK Prešov na otvorený medzinárodný turnaj TKD ITF AHAC CUP Šentjur v Slovinsku. Výprava je zložená z 11 členného týmu súťažiacich ktorí budú bojovať a hájiť farby Prešova metropoly Šariša v tomto zložení : Hanka Skirková, Ela Skirková, Karolína Lenhardtová, Stanislav Szecszody, Samuel Karniš, Richard Novák, Tomáš Petro, Ľubomír Vrábeľ, Samuel Olejár, David Trochan a Jakub Tomáš. Tým je vedený trénerom Marcelom Petrom s podporou rodičov Zuzany Karnišovej a Rastislava Skirku. Dnes večer naši borci dorazia do miesta konania sútaže, kde veríme že všetci úspešne prejdú registráciou spojenou s povinným vážením a zajtra ráno o 09.00 už začína samotná súťaž. Súťažiť sa bude vo veľmi silnej konkurencii vo všetkých vekových a váhových kategóriách žiakov, kadetov, juniorov aj seniorov v športovom boji a súborných cvičeniach. Takže zajtra idú všetci členovia nášho klubu BOMBY!!! a preto mi tu doma v Prešove im budeme držať  palce Ge-Baek!!!

REZULTÁTY ZO SÚŤAŽE :

Ďalší ročník medzinárodnej súťaže TKD ITF AHAC CUP Šentjur, Slovinsko 2019 sa nám skončil. Ako inak aj tento ročník bol pre členov nášho klubu, ktorí sa na ňom zúčastnili viac, ako úspešný. V priebehu tejto kvalitne obsadenej medzinárodnej súťaže, ktorá sa uskutočnila v sobotu dňa 28.9.2019, pričom končila v neskorých nočných hodinách niečo málo po 22.00 hod. odovzdávaním medailí najlepším súťažiacim si zástupcovia z nášho klubu medzi vyše 300 súťažiacimi z 31 klubov, 10 krajín Európy vybojovali celkom 14 medailí z toho 4 zlaté, 1 strieborná a 9 bronzových. Najviac sa darilo Hanke Skirkovej ktorá získala striebro v súborných cvičeniach a bronz v športovom boji, Samko Karniš získal zlato v športovom boji a bronz v súborných cvičeniach,  Jakub Tomáš získal bronz v športovom boji a rovnako tak bronz v súborných cvičeniach a David Trochan, ktorý získal bronz v súborných cvičeniach a zlato v športovom boji. Ďalšie medaily pre náš klub vybojovali  Karolína Lenhardtová bronz v súborných cvičeniach, Ela Skirková zlato v športovom boji, Tomáš Petro bronz v súborných cvičeniach, Richard Novák bronz v športovom boji,  Samuel Olejár zlato v športovom boji a Ľubomír Vrábeľ bronz v športovom boji. Všetkým členom nášho klubu, ktorí v ďalekom slovinskom meste Šentjur tento víkend na súťaži hájili farby nášho klubu a mesta Prešov a vybojovali 14 medailí blahoželáme a za predvedené výkony im ďakujeme. Naš klub na tejto súťaží podporovala aj spoločnosť SPINEA ktorej týmto za jej podporu v mene klubu ďakujeme.