mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

ME TKD ITF Maribor 2018 priebežné správy z prvých dní

Prvý tréning nášho tímu, registrácia a prvý súťažný deň !!!!

Po včerajšom príchode do dejiska ME sme si boli prezrieť mesto a potom nasledovalo prvé repre sedenie na hotely Veter v Ruše.
Dnešný deň stravime prvými dvoma tréningami,registráciou a následným vážením. Zajtrajším dňom začinajú súťaže na ME v Maribore, kde sa nám hned prvý deň predstavia všetci naši reprezentanti v disciplínach Tul,Špecialne techniky a pojdeme na bomby. Tak už sme absolvovali aj poobedňajší tréning a rovnako tak aj míting trénerov taktiež potom večera a na záver dňa míting slovenského tímu. Zajtra ráno o 9.00 hod to všetko začne naostro. Ďakujeme všetkým za Vašu priazeň a zajtra urobíme všetko pre dobré výsledky slovenského taekwon-do ITF.

 SKVELÉ VÝKONY JUNIORIEK A VEĽKA POCHVALA !!!

Hneď po zahajovacom ceremoniáli sa rozbehli súťaže na ME. Ako prvé nastupovali naše juniorky na tuly I. dan Diana vyhrala s prehľadom prvé aj druhé kolo no v treťom kole narazila na Nórsku súťažiacu s ktorou prehrala, aj napriek tomu si zaslúži veľkú pochvalu od trénerov ale aj celého tímu za prístup k reprezentacii Slovenska. V rovnakom čase na opačnej strane haly nastúpila Svetlana kde tak ako Diana hladko prešla cez 2. kolá no v treťom narazila na Fínku ktorá ju porazila 3:2. No cez to všetko veľká vďaka za predvedené výkony obom a veríme že ich čas ešte len príde a budú žať úspech za úspechom. Práve keď cvičili dievčatá bol na seniorskych špecialoch Dávid vieme ktoré techniky je schopný zvládnuť no klobúk dole ako sa popasoval s celou disciplínou. Tesne pred obedom ešte Lenka absolvovala disciplinu špecialne techniky senioriek, kde zvládla len jednu z troch techník získala 3 body a nepostupila do bojov o medajle. Po obedňajšej prestávke nastúpila ako prvá do ringu Veronika ktorá po prvom suverene zvládnutom kole v druhom sa vlastnou chybou v technike pripravila o možnosť bojovať o cenné kovy. Dávid taktiež dal do súbojov maximum prvé kolo tulov I. danu vyhral a v druhom so španielom prehral. Ako posledná v prvý den do ringu na tuly 3. dan nastupovala Lenka no hneď po prvom kole vypadla z ďalšich bojov.