mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Majstrovstvá Európy Taekwon-DO ITF v Škótsku

Už len týždeň a team Slovenského Taekwon-do ITF odlieta na Majstrovstvá Európy do Škótska ktoré sa budu konať 22.10 až 25.10.2015. Sú to 30. seniorské a 21. juniorské ME ktorých sa zúčastnia traja Slovenský reprezentanti TKD – ITF :

Veronika Balazova 2. dan v discipline tul a power senioriek
Jakub Tomas 1. dan v disciplíne tul a sparing do 63 kg seniorov
Patrik Gondol 1. dan v disciplíne tul a sparing + 75 kg a power juniorov
Týchto ME v Škótsku sa zároveň zúčastní aj odchovankyňa Prešovského a Slovenského TKD – ITF Frederika Ivanocová 1. dan ako medzinárodná rozhodkyňa. Vedúcim výpravy a zároveň reprezentačným trénerom Robert Baláž a k výprave sa priamo v dejisku ME pripojí ako druhý tréner Robert Jašinský 6. dan. Aj napriek zdravotným problémom sme pre úspešnú reprezentáciu tak ako Prešovského ale aj Slovenského Taekwon-do ITF urobili maximum počas celej prípravy. Za pomoci Poľského inštruktora Roberta Jašinského  VI. dan aj na poslednom sústredení zorganizovaného pod záštitou Slovenského zväzu TKD-ITF v Skalke pri Kremnici a preto už stačí len máličko športového šťastia a dobre výkony v ringoch aby sme všetci prichádzali z dobrými pocitmi späť na Slovensko.  31Výprava odlieta po náročnej príprave do dejiska ME aby potešila výsledkami nielen seba ale hlavne všetkých našich priateľov a priaznivcov tohto bojového umenia. PRETO VŠETCI PRIAZNIVCI DRŽTE VŠETKÝCH DESAŤ A MYSLITE NA NÁS !!! DRŽTE VŠETKÝCH  10 AK NIE 20 !!!

 
 
 
 
 
 
 
Prvé úspechy našej výpravy na ME Škótsko: VERONIKA BALÁŽOVÁ 3. MIESTO POWER TEST SENIORKY, PATRIK GONDOĽ 3.MIESTO SPARING + 75 KG JUNIORI