mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

ME TAEKWON-DO ITF RICCIONE 2014 – časť 1.

Reprezentácia Slovenska TKD ITF zdarne dorazila v utorok vo večerných hodinách do dejiska Majstrovstiev Európy 2014. 

Zloženie SVK: 
Lenka Palaščáková III. dan 
Veronika Balážová II. dan
Federika Ivanocová I. dan
Marcel Petro II. dan 
Róbert Škop I. dan 
Jakub Tomáš I. dan 
Dávid Trochan I. dan 
Dominik Pisarovič I. dan 
Róbert Baláž reprezentačný tréner 

Výprava Slovenska mala v stredu registráciu a váženie ktoré úspešne absolvovala po čom nasledovala séria tréningov v dejisku ME, pretože vo štvrtok nás už čakali prvé súťažné disciplíny. 
Po večeri nasledoval míting Slovenského týmu. 

Štvrtok prvý súťažný deň: Súťaž začala disciplínou tul I. dan seniori, kde nás reprezentoval R. Škop a J. Tomáš na našu škodu hneď v prvom kole prehral Jakub s talianskym reprezentantom 2:0:3, potom nasledoval súboj Roba so švédom, kde po dvoch povinných tuloch vyhral reprezentant SR a postúpil do druhého kola a tam ho čakal budúci majster európy M. Žuk, ktorý pokoril nášho reprezentanta. Nasledovali individuálne špeciálne techniky senioriek. Veronika po neuznaní techniky apchagi a dolyo nedokázala prekonať poslednú techniku yopchagi. Od Lenky sme v kútiku duše po prvých dvoch zvládnutých technikách, že sa podarí uzavrieť úspešnú sériu technikou yopchagi, no nestalo sa tak a celkovo skončila na 5. mieste. O 16tej hodine sa začali individuálne súborné cvičenia senioriek, kde ako prvá začala Nika, ktorá po veľmi zvláštnom výroku rozhodcov prehrala v druhom kole so Španielkou. Pokračovali III. dan senioriek, kde naša Lenka prehrala v druhom kole s Maďarskou zástupkyňou. Po celodennom sklamaní sme očakávali, že z motyky vystrelí a že budeme mať konečne trošku šťastia a v individuálnych špeciálnych technikách seniorov sa podarí buď Dávidovi alebo Jakubovi dosiahnuť dobrý výsledok, no nestalo sa tak……. 

Čaká nás druhý súťažný deň, hneď ráno o 9:00 naši seniori nastúpia na tím špeciálov, potom bude nasledovať sparring seniorov do 57kg, kde nás bude reprezentovať Dávid Trochan a potom Lenka, Nika a Fede v tíme špeciálnych techník. 

Po peripetiách na hotely Daniels a v športovej hale sa nám konečne podarilo pripojiť na internet so stálym pripojením a podať Vám, ktorí si nedokážete nájsť výsledky podať akú takú správu. 

Ďakujem za porozumenie, R. B. a dúfam, že aj cez to všetko nám budete držať prsty