mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

ME Taekwon-Do ITF 2017 Sofia Bulharsko

ME SOFIA1 2 3

 

 

 

 

 

Dňa 17.4.2017 vo večerných hodinách podotýkam na veľkonočný pondelok odchádza štvorčlenná výprava Slovenskej reprezentácie Taekwon-DO ITF na tohtoročné Majstrovstvá Európy do hlavného mesta Bulharska Sofie, ktoré sa budú konať od 20. – 23.4.2017. Z bašty Východného slovenska nášho rodného mesta Prešova budú farby Slovenska reprezentovať zástupcovia nášho klubu ŠK GE-BAEK Prešov :

junior  Samuel Olejár  predstaví sa v disciplínach súborné cvičenia I. dan, športový boj – 75 kg a špeciálne techniky.

senior  Jakub Tomáš súborné cvičenia I. dan a športový boj -70 kg, David Trochan súborné cvičenia I. dan a športový zápas do 57 kg a Veronika Balážová súborné cvičenia II. dan a power test.

Priamo v dejisku súťaže bude reprezentačný tím doplnený o ďalšiu zástupkyňu ŠK GE-BAEK Prešov seniorku Lenku Palaščákovú, ktorá bude súťažiť v disciplínach súborné cvičenia III. dan, športový zápas -68 kg a špeciálne techniky a juniorku Svetlanu Losso zástupkyňu ŠK Drako Smolenice súborné cvičenia I. dan. Tento reprezentačný výber bude počas celej súťaže viesť trénerská dvojica Róbert Jašinský z Poľska a Róber Baláž. Ako podporný, ale vôbec nie nezanedbateľný tím osôb, ktorý bude zohrávať veľmi dôležitú úlohu pri úspechu našej reprezentácie  je štvorica osôb Tomáš Olejár, Marián Trochan, Dian Maskoen – Losso s manželom…… Celému tímu našich súťažiacich prajeme do dejiska Majstrovstiev Európy šťastnú a bezpečnú cestu a keď všetci podajú kvalitné a odhodlané výkony, tak sa určite  dostaví aj ďalší výsledok tvrdej práce našich športovcov……..Takže po takmer 12 hodinovej ceste od štartu dňa 17.4.2017 z metropoly Šariša mesta Prešov dorazila 8 členná výprava Slovenskej reprezentacie TKD ITF v zložení (V. Balážová, D. Trochan, J. Tomáš, S. Olejar, R. Baláž, R. Jašinský, T. Olejár a M. Trochan) na Majstrovstvá Európy do hlavného mesta Sofie. Po krátkej prehliadke hlavného mesta zapríčinenej zložitosťou miestnej infraštruktúry sme úspešne dorazili do hotela Moskva kde sa mala konať registrácia samotných reprezentačných tímov a súťažiacich . Tam sme s nevôľou a sklamaním zistili že registrácia bola presunutá na stredu ráno 10.00 hod. Potom ešte nasledovala krátka prechádzka po Sofii odchod do hotela a chutná večera. Po večeri mali obaja tréneri s tímom krátky míting o prístupe a nasadení do samotného súťaženia. Krátko po 19.30 hod. doplnila náš  tím svojím príchodom aj Lenka Palaščákova, ktorá na súťaž priletela priamo z ešte stále zasneženého Švajčiarska. No a pomaličky už začíname a ideme na plné bombyyyyyy….. Slovenskoooooooo….. Hneď druhý deň ráno po raňajkách sa celý  náš súťažní aj podporný odobral na miesto registrácie a váženia do hotela Moskva. Registrácia aj váženie prebehlo bez väčších problémov. Všetci sú výborne naladení a zajtrajším dňom začíname o 10.30 hod na plné bomby reprezentovať Slovenské Taekwon – do ITF.