mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

MAZOVIA MASTERS CUP 2022 Ciechanów 21-23.10.2022

MMC2022Dňa 21.10.2022 vycestovala výprava prešovských taekwondistov na prestížnu medzinárodnú súťaž do poľského mesta Ciechanów na v poradí už 16 ročník MAZOVIA MASTERS CUP 2022.  Predmetnej súťaže sa pravidelne zúčastňuje veľmi silná konkurencia z celej Európy. Súťažiť sa bude vo všetkých vekových kategóriách od žiakov až po kategóriu masters.  Aktuálne je na túto súťaž prihlásených viac ako 530 súťažiacich z  52 klubov z Poľska, Ukrajiny, Lotyšska, Slovenska a Korei. Verím, že ani členovia nášho klubu, ktorí idú na predmetnú súťaž sa v tejto silnej konkurencii nestratia a zabojujú o popredné miesta a do metropoly Šariša  prinesú cenné medaile. Na súťaži bude členov nášho klubu viesť tréner Marcel Petro a v jednotlivých kategóriách budú farby nášho klubu hájiť Samuel Karniš, Lucia Gumanová, Karolína Lenhardtová, Teresa Kručayová, Katka Šalamonová. Výpravu  doplnil v podobe fanúšika,  vodiča jedného z vozidiel a obetavého rodiča Tomáš Karniš. Držte zástupcom nášho klubu v priebehu tohto víkendu prsty.