mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Majstrovstvá Slovenska Taekwon – Do ITF, Slovensko Horné Orešany – Rezultáty

itf

 

Dňa 19.10.2019 sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska Taekwon – Do ITF, Slovensko Horné Orešany

Vážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na Majstrovstvá Slovenska  v TAEKVON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktoré sa uskutočnia na adrese – Základná škola Horné Orešany (okres Trnava), dňa 19. 10. 2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady prezident SZTKD ITF.  Tohtoročné Majstrovstvá Slovenska bude organizačne zabezpečovať Športový klub Ďrako Smolenice, ktorého prezidentom je súčasný prezident Slovenského zväzu TKD ITF p. Ladislav Huňady. Propozície na túto súťaž sú uvedené v nasledujúcom odkaze : Propozicie MSR 2019. Dúfam, že za ŠK TKD GE-BAEK Prešov sa vyvrcholenia súťaženia na Slovensku ako klub  za rok 2019 zúčastníme v čo najväčšom počte spolu aj s početnou podporou fanúšikov nášho klubu. GE-BAEK !!! 

REZULTÁTY z MS TKD ITF H. Orešany.

Tohtoročné Majstrovstvá Slovenska Taekwon – DO ITF  sú už históriou. Výprava športovcov z nášho klubu doplnená o početnú FANS skupinu rodičov a priateľov bola aj tento rok viac ako úspešná. Tvrdá práca našich cvičencov aj ich trénerov priniesla na tejto súťaži svoje ovocie a znova sme potvrdili, že na Slovensku nám právom patrí prvé miesto v tomto bojovom umení. Je to jeden z ukazovateľov, že vedenie klubu to robí viac ako dobre a snažíme sa aby členovia nášho klubu rok čo rok napredovali, zlepšovali sa a prekonávali svoje hranice a limity v tomto bojovom umení na poli súťažnom, ale rovnako tak aj, ako cestu svojho života ktorú si možno mnohí z nich vyberú a bude spojená s ich ďalším životom a budúcnosťou. Na tohtoročných Majstrovstvách Slovenska TKD ITF, ktoré organizačne zabezpečovali členovia  domáceho klubu ŠK Drako Smolenice v krásnu slnečnú októbrovú sobotu vybojovali zástupcovia nášho klubu mnoho cenných kovov. Rovnako tak vybojovali aj krásne poháre za najlepších súťažiacich v jednotlivých vekových a súťažných disciplínach. Poháre si za svoje predvedené výkony zaslúžili žiačka Alžbetka Kluciarová a Elka Skirková, žiak Lukáš Leščák a Dominik Saviolli. Junior Richard Novák a juniorka Diana Obcovičová a senior Jakub Tomáš. Celkovo zástupcovia nášho klubu získali 32 zlatých, 17 strieborných a 15 bronzových medailí.