mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Letný tábor TKD ITF ŠK GE – BAEK Prešov

V dňoch od 12.8.-19.8.2017 sa konal tohtoročný letný tábor TKD ITF organizovaný Šk  GE- BAEK Prešov v areály rekreačného zariadenia Zelený Breh v katastri obce Kokošovce – Sigord. Tento rok sa nášho  letného tábora zúčastnilo  celkom 33 detí všetkých vekových kategórií z nášho klubu. Zúčastnené na sústredení boli rozdelené do viacerých skupín a tréningový proces prebiehal vo viac fázových tréningových intervaloch. V samotnom strede sústredenia čakal deti zaslúžený oddych, počas ktorého boli deti na  letnom kúpalisku Opalex SIGORD a rovnako tak voľný čas venovali hrám a oddychu.  Na tréningový proces dozerala štvorica trénerov Veronika Balážová, Marcel Petro, Róbert Baláž a Róbert Jašinský, ktorí sa pri jednotlivých tréningových jednotkách podľa spracovaného tréningového plánu striedali. Samozrejme ani tento rok na našom letnom sústredení nechýbala večerná opekačka spojená s diskotékou. Na tejto vydarenej akcii sa tento rok zúčastnil rekordný počet našich detí ich rodičov a ďalších priaznivcov nášho klubu. Sústredenie sme ukončili v sobotu 19.8.2017 spoločnými raňajkami pobalením všetkých vecí a šťastným návratom domov.  V prílohe je zopár foto z tejto vydarenej akcie……. Už teraz sa tešíme na letný tábor ktorý sa bude konať v nasledujúci rok 2018.