mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Letné sústredenie ŠK TAEKWON-DO GE-BAEK Prešov 2018

0Aj tento rok sa uskutočnilo pod hlavičkou vedenia klubu ŠK TKD GE-BAEK Prešov letné sústredenie ktoré prebiehalo v termíne od 18.8.-25.8.2018  v krásnom zariadení OPALEX s.r.o na Sigorde, kde mali deti ktoré sa sústredenia zúčasnili vytvorené výborné  tréningové podmienky, ale aj podmienky na oddych, relax a zábavu. Samozrejme, že počas sústredenie sme ako každý rok pre deti, rodičov a priateľov TKD a nášho klubu zorganizovali večernú opekačku spojenú s viacerými súťažami pre naše deti a rovnako aj  večernú dlho očakávanú diskotéku. Sústredenia sa aj tento rok zúčasnil poľský tréner Róber Jašinský redržiteľ VI. danu prezentačný tréner SK s ktorým  náš klub aj  Slovenský zväz TKD ITF spolupracuje za posledné roky. Nášho letného sústredenia sa tento rok zúčasnili aj členovia ŠK – POWER Košice a ŠK – DELTA Veľký Šariš.