mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

ŠK GE-BAEK Prešov a Krúžkobranie v NC NOVUM v Prešove 2.9.2021

Novum-kruzkobranie-1080x1920pxNovum-kruzkobranie-A2Dňa 2.9.2021 sa v novootvorenom NC NOVUM v Prešove uskutoční “Krúžkovanie”, akcia spojená s prezentáciou voľnočasových aktivít jednotlivých klubov a krúžkov pôsobiacich v meste Prešov. Pre deti to bude netradičné prežitie ich prvého dňa v škole s možnosťou prehliadky a vyskúšania si rôznych druhov športových aktivít.  Medzi vybranými klubmi bol vedením NC NOVUM oslovený aj náš Športový klub TKD GE-BAEK Prešov, ktorého  vybraní členovia klubu budú mať dňa 2.9.2021 v objekte NC NOVU na nultom podlaží na pripravenom pódium svoje vystúpenie v čase o 11.20 hod. Rovnako tak budú mať zástupcovia nášho klubu organizátormi tejto  akcie vyčlenení aj priestor na svoj stánok za účelom prezentácie nášho klubu a prípadného náboru nových členov do radov nášho klubu. Všetkých priaznivcov Taekwon – Da, členov nášho klubu, ktorí nebudú vystupovať, ich rodinných príslušníkov a rovnako aj širokú verejnosť pozývame na tento deň do NC NOVUM v Prešove, vedenie klubu.   

Akcia v OC NOVUM v Prešove dopadla super, podľa nášho očakávania a dúfame, že naše vystúpenie sa páčilo aj tam prítomným návštevníkom obchodného centra. Krátke video z tejto akcie môžete nájsť na našej úvodnej stránke v časti “Články a videa”