mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

GALAVEČER Taekwon-Do ITF

124Dňa 12 mája 2017 o 19.00 hod. sa v Estrádnej sále kultúrneho domu v Seredi uskutoční nultý ročník profesionálnych zápasov v Taekwon-Do ITF.  Na tejto súťaži sa  predstaví 12 – 16 súťažiacich. Z toho presná polovica budú súťažiaci zástupcovia Taekwon-Da zo Slovenska a  druhá polovica bude zložená  zo zahraničných zástupcov našich európskych susedov zo Srbska, Maďarska, Českej republiky a Slovinska. Súťažiť sa bude podľa pravidiel  TKD ITF, 2 x 2 min,  bez rozdielu váhovej kategórie, len držitelia technického stupňa min. I. dan a vyraďovacím k. o. systémom.  Samotnej súťaže sa zúčastnia aj dvaja zástupcovia nášho klubu Jakub Tomáš a Samuel Olejár.  Trénerom v ringu bude pre oboch reprezentačný tréner Róber Baláž.  Obom zástupcom nášho klubu  držíme na tejto súťaži všetkých desať. Kto by mal záujem vidieť kvalitné zápasy naživo príďte  nás podporiť  priamo do Serede ……GE-BAEK!!!!!!!       

Krátke rezumé zo súťaže. Po večerňajšom losovaní prvý do ringu nastúpil Kubo proti domácemu reprezentantovi Duračkovi zo Slovenska a svoj zápas bez väčších problémov doviedol do víťazného konca. Hneď po ňom nastúpil Samo ktorému žreb prisúdil rovnako domáceho reprezentanta zo Slovenska V. Slávika. Prvé dve kolá to bol zo Samovej strany celkom dobrý zápas, ale v poslednom treťom rozhodujúcom  kole prevzal v zápase iniciatívu súper a  zápas otočil vo svoj prospech.  V Druhom kole Kubo nastúpil proti kvalitne pripravenému reprezentantovi  z Českej republiky. Znova to bol výborný zápas kde prvé dve kolá boli obojstranné vyrovnané, aj keď v tom prvom mal Kubo viditeľne navrch. Zápas sa nakoniec rozhodol v treťom kole v prospech súpera z TKD Karviná.  Hlavnú výhru sa nám na tomto úvodnom ročníku Galavečeru TKD získať  nepodarilo, ale aj tak chlapci bojovali suprovo!!! Ďakujeme že ste nám držali všetci prsty..!!! .