mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Európsky pohár TKD ITF v poľskom Ľubline

 EP 2017V dňoch od 8. – 11.6.2017 sa bude v poľskom meste Ľublin konať v poradí už 8 Európsky pohár v Taekwon-Do ITF, žiakov, kadetov, juniorov a seniorov. Samozrejme že na tomto kvalitne obsadenom športovom podujatí nebudú chýbať ani zástupcovia z nášho ŠK TKD GE-BAEK Prešov, ktorí budú hájiť farby  nielen nášho klubu ale aj mesta. Bojovníci z nášho klubu sa na tejto súťaži zúčastnia, ako zástupcovia Slovenského zväzu TKD ITF konkrétne farby za Slovenskú reprezentáciu budú hájiť seniori Veronika Balážová, Lenka Palaščáková, Jakub Tomáš a Dávid Trochan a junior Samuel Olejár. Trénerom bude Róbert Baláž a Róbert Jašinský. Za klub budú farby na tomto šampionáte hájiť seniori Tomáš Gaál a Ľubomír Vrábeľ, juniori Boris Jurič a Richard Novák v kategórii kadetov to budú Tomáš Petro, Diana Obcovičová a náš tím doplní súťažiaci z ŠK Drako Smolenice Branislav Krchňák. Trénerom bude Marcel Petro. Farby nášho klubu na tomto podujatí bude taktiež hájiť aj medzinárodná rozhodkyňa Frederika Ivanocová v pozícii rozhodcu. Príprava našich športovcov  na toto podujatie vrcholí práve v tieto dni a potrvá až do prvého júnového týždňa. Dúfam, že všetci naši podporovatelia a nadšenci TKD v Prešove budú našim zástupcom držať všetky prsty, určite to budú vzhľadom na kvalitne obsadenú súťaž všetci potrebovať.