mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Európsky pohár Taekwon-Do ITF, Ľublin, Poľsko 15-18.06.2023

Pred členmi ŠK Taekwon – Do GE-Baek Prešov, ktorí sú v jednom z dvoch výberov reprezentantov Slovenska Taekwon-Do ITF  (užší a širší výber) je tu ďalšia výzva. V mesiaci jún, konkrétne od 15-18.06.2023 ich čaká previerka zručností v dvoch disciplínach TKD ITF v súborných cvičeniach a športovom zápase (individuálne, tímové) na 12. Európskom pohári TKD ITF, ktorí sa uskutoční v poľskom meste Ľublin. Tu si zmerajú sily s výbermi reprezentantov klubov a krajín starého kontinentu.  Výber reprezentantov, ktorí budú pod hlavičkou Slovenského zväzu TKD ITF hájiť farby nášho klubu aj metropoly Šariša budú kadetka: Ela Skirková a Karolína Lenhardtová, juniori/ky : Samuel Karniš, Katka Šalamonová, Lucia Gumanová, Teresa Kručayová,  a senior: Ľubomír Vrábeľ. Za náš klub bola, ako jeden z členov realizačného tímu Slovenska nominovaná Frederika Ivanocová. Tím súťažiacich z ŠK GE-BAEK Prešov bude doplnený ďalšími súťažiacimi a členmi realizačného tímu z ŠK Delta V. Šariš, ŠK Drako Smolenice, ŠK Koryo Bratislava a Tae Yang  Club Bratislava.  Pred samotným odchodom na európsky pohár čaká tento výber sústredenie, ktoré sa uskutoční v termíne od 9-11.06.2023.