mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Dobrý festival 2015 – Vystúpenie ŠK- TAEKWON-DO GE- BAEK PREŠOV

12 Aj tento rok sa členovia nášho klubu zúčastnia vystúpenia klubov bojových umení na Dobrom festivale, ktorý sa tento rok uskutoční v areály  Delne. Dobrý Festival patrí medzi najväčšie hudobné podujatia na východnom Slovensku. Dobrý festival nadviazal na niekoľkoročnú tradíciu folkového Festivalu dobrej hudby, ktorý založili hudobní nadšenci a kamaráti okolo skupín Mloci a Žobráci. Dobrý festival postupne žánrovo rozšíril ponuku Festivalu dobrej hudby a tak sa okrem tradičného folku zabavíte na rôznych alternatívnych i klasických štýloch hudby v podaní rockových, popových, drum & basových, punkových, jazzových, bluesových, či dokonca metalových kapiel. Hudobne farebný festival v najväčšom meste Prešovského kraja si pre Vás aj tento rok pripravil množstvo dobrej muziky, umenia, športu, zábavy, jedla  a pitia.  Časový harmonogram vystúpení jednotlivých bojových umení je uvedený pod záložkou. 

 

Samotné vystúpenie nášho klubu bude dňa 19.6.2015 o 16.50 hod. vo vyčlenenom priestore areálu Delne. Všetkých členov nášho klubu ich rodinných príslušníkov a rovnako aj priaznivcov bojových umení na túto akciu srdečne pozývame. Aj tu uvidíte v akcii našich najmenších ale aj dlhoročných členov nášho klubu. Program “Dobrého festivalu”

01