mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

9. ročník Mightyfist Eagls CUP 2022, Monor, Maďarsko

MF22Už tento piatok poobede odchádza výprava deviatich zástupcov  prešovského taekwonda, ktoré bude zastupovať  Športový klub Taekwon-Do GE-BAEK Prešov a na kvalitne obsadenej medzinárodnej súťaž Mightyfist Eagls CUP 2022. Súťaž sa uskutočni v meste Monor, necelých 40 km od Budapešti. Našu 9 člennú výpravu súťažiacich, ktorú tvoria Ela Skirková, Romanka Gallová, Karolína Lenhardtová, Teresa Kručayová, Lucia Gumanová, Samuel Karniš, Tomáš Petro, Samuel Olejár a Ľubomír Vrábeľ na tejto súťaži bude viesť tréner Marcel Petro a tomu budú asistovať Ľubomír Vrábeľ, Samuel Olejár a Tomáš Petro.  Zástupcovia nášho klubu sa na súťaži predstavia vo vekových kategóriách kadetov, juniorov aj seniorov v disciplínach súborné cvičenia, športový zápas, špeciálne techniky a prerážacie techniky.  Samotná súťaž bude prebiehať v sobotu, preto držme všetkým zástupcom nášho klubu palce, aby úspešne reprezentovali náš lub, mesto prešov a región Prešovského kraja na tejto už niekoľko rokov organizovanej prestížnej súťaži. Pre všetkých menovaných súťažiacich je táto súťaž poslednou previerkou, kde si v jednotlivých disciplínach môžu zmerať sily so  súťažiacimi z iných krajín, pred ich odchodom na Svetový pohár, Koper Slovinsko.