mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

6. ročník Spirit OPEN TKD ITF Budapešť Maďarsko

SPIRIT 2017V dňoch 1.- 2.4.2017 sa v metropole Maďarska uskutoční v poradí už 5. ročník SPIRIT OPEN TKD ITF. Samozrejme na tejto kvalitnej medzinárodnej súťaži ktorej sa každoročne zúčastňujú tie najlepšie športové kluby a tímy z viacerých krajín strednej Európy  v počte cca 500 súťažiacich nemôžu chýbať ani zástupcovia Šk Taekwon-Do GE- BAEK Prešov. Odchod výpravy nášho športového klubu na tento otvorený turnaj TKD ITF  bude v skorých ranných hodinách dňa 1.4.2017, čas bude upresnený na FB stránke prípadne na tréningu od trénerov. Prosím členov nášho klubu, aby svoj záujem o účasť na tomto turnaji nahlásili čím skôr trénerom. Vedenie klubu .

Na 6. ročníku SPIRIT OPEN v Maďarsku budú hájiť farby nášho klubu žiaci Diana Obcovičová a Tomáš Petro v kat. súborné cvičenia farebné pásy, športový zápas a Tomáš aj špeciálne techniky, juniori Richard Novák v kat. súborné cvičenia farebné pásy, športový zápas, špeciálne techniky a power test, Patrik Olejár súborné cvičenia farebné pásy, športový zápas a špeciálne techniky,  Samuel Olejár súborné cvičenia do I. danu, športový zápas a špeciálne techniky a seniori Jakub Tomáš a Lenka Palaščáková v kat. súborné cvičenia do I. a III. danu, športový zápas a špeciálne techniky.  Ďalšími členmi výpravy sú v pozícii trénera Marcel Petro, vedúci výpravy Tomáš Olejár s rodinou a jedno z vozidiel nám na cestu zapožičala spoločnosť JANTER s.r.o z Ovčieho spolu aj s vodičom. Odchod našej výpravy do dejiska súťaženia je dňa 1.4.2017 sobota skoro ráno o 03.45 hod. z parkoviska OD NAY v Prešove. Všetci priaznivci Prešovského Taekwon-Da držte naším súťažiacim všetkých 20 – dsať…….. A samozrejme ideme BOMBY GE-BAEK !!!!