mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

5. CENTRAL BOHEMIA CUP 2015 TAEKWON-DO ITF

1Dňa 7.11.2015 sa výprava športovcov nášho klubu ŠK- Taekwon-Do GE- BAEK Prešov zúčastní na  ďalšom  v poradí už v piatok ročníku BOHEMIA CUP, ktorí sa uskutoční v Říčanoch u Prahy  v športovej hale Na Fialce. Odchod našej výpravy bude 6.11.2015 v doobedňajších hodinách.

Práve dnes o 11.00 hod odchádza 18 členná výprava GE-BAEKU do Říčan na ďalší z veľmi dobre obsadených  turnajov . Všetci výborne pripravení, takže každý držať všetkých  desať v päsť a myslite na nás G E B AAAAAAAAAAAAAAA E K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

7.11.2015 absolvovali zverenci ŠK Ge-baek Prešov v počte 12 osôb pod vedením Marcela Petra II. dan a Veroniky Balážovej II. dan ďalšieho z veľmi dobrých turnajov Taekwon-do ITF v Českých Řičanech ” BOHEMIA CUP 2015 “, kde sa súťažilo v žiackych, juniorskzch a seniórskych kategóriách. Opät sme urobili dobré meno ako Prešovskému tak aj Slovenséemu Taekwon-do ITF, to naši súťažiaci dokázali aj tým že priniesli 31 vzácnych kovov z toho 11 zlatých,9 strieborných a 11 bronzových medailí.Tohto turnaja sa zúčastnilo 158 športovcov z 5 krajín Európy. Najlepšie výkony v našom tíme dosiahli žiacka Diana Obcovičová 2 x zlata, 1x striebro a 1x bronz,junior Samuel Olejar 2x zlato,1x striebro a 1x bronz a seniorka Frederika Ivanocová 2x zlato. Poďakovanie patrí celému tímu Gebaeku za skvelú reprezentáciu Prešovského Taekwon-do ITF aj ďalším zúčastneným osobám na tomto turnaji, ktorí sú priaznivcami nášho klubu (rodičia a vodiči).