mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

4. kolo Slovenská liga TKD ITF PONTE v Bratislave

Dňa 10.11.2017  v čase o 14.00 hod. z parkoviska pred OD Tesco odišla autobusom ktorý nám poskytla firma JANTER s.r.o do sídlom v obci Ovčie, veľká partia súťažiacich a rodičov z nášho klubu  na v poradí 4. a posledné kolo ligy TKD ITF PONTE 2018, ktoré sa malo uskutočniť  v sobotu 11.11.2017 v hlavnom meste Bratislava a ktorého usporiadateľom bol ŠK – Koryo Bratislava samozrejme pod hlavičkou a záštitou Slovenského zväzu TKD ITF a na čele s jeho prezidentom Ladislavom Huňadym.  Na toto posledné kolo išli súťažiaci  z nášho klubu s odhodlaním obhájiť prvenstvo v celkovej súťaži o najlepší klub a zisku pohára za najlepší klub, ktorý sme získali aj v roku 2017 a nič neponechať na náhodu a preto sme si so sebou zobrali aj veľkú podporu svojich rodičov a zároveň priaznivcov nášho klubu aj tohto športu (Olejárovci, Balažovci, Prídavkovci, Karnišovci, Rozmanovci, a Szecszodiovci). Samozrejme náš tým bol vedený skúsenými trénermi, ktorými boli Veronika Balážová a Marcel Petro doplnený o nášho klubového fotografa Ivana Majerníka. Náš cieľ sa nám podarilo splniť, kde na poslednom kole  súťaže naši súťažiaci vybojovali celkom 18 x zlatých, 15 x strieborných a 9 x bronzových medailí.  Zároveň sme získali aj viacero ocenení v kategóriách najlepších športovcov 4. kola Slovenskej ligy TKD ITF PONTE, ale aj ocenenia  najlepších športovcov – jednotlivcov v kategóriách  tejto Slovenskej ligy TKD ITF PONTE v celkovom hodnotení .