mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

4. kolo Slovenská liga Taekwon-Do ITF ” Ponte ” 2015 Bratislava

itf

 

Dňa 21.11.2015 sa uskutoční v poradí štvrté kolo Slovenskej ligy Taekwon-Do ITF “Ponte”. Tento krátbude organizátorom súťaže klub z Bratislavy. Miesto konania: Športová hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, Bratislava. Veríme, že sa do tejto súťaže zapojí čo najviac klubov, ktoré už absolvovaliprve tri kola tejto súťaže: Trnavy, Serede, Smoleníc, Moldavy nad Bodvou, Bratislavy,Trsteného pri Hornáde,Préšova a možno aj ďalších klubov zo Slovenskej Taekwon-do Aliancie.

Ani na poslednom kole ligy PONTE sa borci z nášho klubu nestratili a vybojovali znova mnoho cennýchkovov. Výsledkové listiny za posledné kolo ale aj celkové výsledky za všetky štyri kolá si môžete pozrieť v priložených tabuľkách. Náš klub sa stal celkovo 2. najúspešnejším klubom tohto ročníka Slovenskej ligy PONTE Taekwon-Do ITF. Power 4.,Sparing 4.,Špec. techniky 4.,TUL 4.