mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

4. finálové kolo Českej národnej ligy 2004-2005

Dňa 18. júna 2005 sa v Říčanoch konalo posledné finálové kolo Českej národnej ligy, na ktorom sa zúčastnilo 90 súťažiacich z 10 klubov Čiech a Slovenska. Súťaž bola určená pre všetky vekové kategórie v športovom boji a v súborných cvičeniach. O cenné kovy sa bojovalo systémom každý s každým.

Slovenský zväz Taekwon-do ITF (ďalej len SZTKD ITF) na tomto turnaji reprezentovali traja členovia ŠK TKD Ge-baek TJ Slávia PU v Prešove, a to Marcel Petro, Maroš Petro a Patrik Petro, pričom im kaučoval reprezentačný tréner SZTKD ITF Ladislav Huňady. Výpravu dopĺňal Pavol Petro.

Na tomto šampionáte boli naši chlapci nanajvýš úspešní, keď si domov priviezli 6 medailí. Najviac sa darilo Marošovi Petrovi, ktorý sa po viac jako 7 kolách mohol pýšiť najcennejším kovom v športovom boji (do 140 cm) a striebornou medailou zo súborných cvičeniach (4-2 kup). Marcel a Patrik Petrovci sa postarali o ďalšie 4 medaile, ktoré majú bronzové sfarbenie. Obaja boli úspešní v oboch disciplínach. Marcel bol v zaradení 4 – 2 kup a v športovom boji do 160 cm. Patrik uspel v juniorských kategóriách nad 13 rokov, v súborných cvičeniach 7 – 5 kup a v športovom boji do 60 kg.

SZTKD ITF im ďakuje za reprezentáciu a gratuluje k umiestneniam, ktoré im budú prirátané v celkovom hodnotení športovca.