mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

3. kolo KICK BOX OPEN LIGA SZKB Prešov, Slovensko 9.11.2019, Rezultáty zo súťaže !

FB_IMG_1570863696363 FB_IMG_15727644815103. kolo KICK BOX OPEN LIGY sa zúčastnia aj členovia ŠK GE-BAEK PREŠOV pod hlavičkou Kickboxing klub Panter Prešov. V priebehu nasledujúceho víkendu sme, ako klub rozdelili svoje sily a budeme súťažiť na dvoch súťažiach v dvoch rôznych športoch, ale v podobných disciplínach športového zápasu. Jednou sutazou je BLACKBELT CUP TKD ITF POLTEN RAKÚSKO A druhou je KICK BOX OPEN LIGA PREŠOV SLOVENSKO. Všetkým členom nášho klubu v sobotu aj nedeľu držte.

Rezultaty z 3. kola KICK BOX OPEN LIGA SZKB 2019 Prešov Slovakia.

Dvaja bojovníci z ŠK GE-BAEK PREŠOV, kadet Dominik Saviolli a senior Jakub Tomáš sa v sobotu v Športovej hale na ZŠ Sibírska v Prešove pod hlavičkou ŠK Kickbox Panter Prešov zúčastnili na poslednom kole Open Ligy v Kickboxe. Obom zástupcom z nášho klubu sa tento deň vydaril a svojimi výkonmi na tatami vybojovali cenné medaile. Dominik Saviolli získal zlato v disciplíne PF a bronz v disciplíne LC. Jakub Tomáš s prehľadom získal zlato v disciplíne LC do 69 kg. Samozrejme ani týmto dvom našim bojovníkom nechýbala podpora v podobe trénera Marcela Petra a početného FANS klubu.